W kwietniu i maju 2024 na Wydziale Badań Artystycznych i Studiów Kuratorskich ASP w Warszawie odbędzie się cykl warsztatów arteterapii dla osób studiujących na ASP w Warszawie. Prowadzenie: dr Karolina Sobolewska. Obowiązują zapisy mailowe.

Warsztaty skierowane są do osób studiujących na warszawskiej ASP, które są zainteresowanie samopoznaniem i rozwijaniem twórczych możliwości i mają na celu rozwinięcie samoakceptacji, ciepłej relacji ze sobą i swoim ciałem, relacji z innymi oraz wewnętrznej kreatywności bazującej na świadomej samoekspresji poprzez:

• nawiązanie relacji z ciałem – kontakt ze swoim ciałem poprzez wsłuchiwanie się w jego potrzeby oraz ekspresję
  • granice i ocena społeczna: spojrzymy na swoje granice od wewnątrz i od zewnątrz tak, by je świadomie respektować
  • wzmacnianie relacji ze sobą: rozwiniemy samowspółczucie, samoakceptację oraz poszukamy drogi do wewnętrznej spójności i samomiłości
  • relacje w grupie i komunikacja: poszukamy lepszego samopoczucia we wzmacnianiu więzi społecznych oraz empatycznej komunikacji
  • regulacja emocji: nauczymy się relaksować oraz czerpać informacje z naszych emocji
  • kreatywność: powrócimy do źródła kreatywności oraz porozmawiamy z wewnętrznymi blokadami

Warsztaty arteterapii dla osób studiujących
prowadzenie: dr Karolina Sobolewska

zapisy: arteterapiasobolewska@gmail.com

Liczebność grupy ze względu na przyjęty czas trwania pojedynczego warsztatu wynosi do 15 osób.

Wydział Badań Artystycznych i Studiów Kuratorskich ASP w Warszawie
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, sala 1.01