W ubiegły piątek w Teatr Polski w Warszawie odbyła się premiera spektaklu „Wiśniowy sad” w reżyserii Krystyny Jandy, z kostiumami prof. Doroty Kołodyńskiej, prowadzącej na Wydziale Scenografii Pracownię Projektowania Kostiumu // Scenografia // ASP Warszawa. Zapraszamy na spektakle! Wszystkie informacje oraz bilety na stronie stronie Teatru Polskiego.

W ubiegły piątek w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się premiera spektaklu „Wiśniowy sad” w reżyserii Krystyny Jandy, z kostiumami prof. Doroty Kołodyńskiej, prowadzącej na Wydziale Scenografii Pracownię Projektowania Kostiumu // Scenografia // ASP Warszawa.

Zapraszamy na spektakle! Wszystkie informacje oraz bilety na stronie Teatru Polskiego.