„UpComing 2023. Wybrane Dyplomy ASP w Warszawie. Handle with care”, Pałac Czapskich, 7 czerwca – 15 września 2024. Identyfikacja wizualna: Ania Wieluńska
Mija miesiąc od finisażu „UpComing 2023. Wybrane Dyplomy ASP w Warszawie. Handle with care”. Dzielimy się z Państwem wideorelacją z tego wydarzenia, w którym udział wzięli: Maria Czarnecka, Mania Schmidt oraz Filip Musiał.

Uczestniczki i uczestnicy UpComing 2023.

Do udziału w tegorocznej edycji wybrani zostali absolwenci i absolwentki dziewięciu wydziałów:

Laureaci UpComing 2023

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom tej edycji.

• Nagroda główna w kategorii Sztuka: Filip Musiał (Wydział Rzeźby) za pracę „Pion”
  • Nagroda główna w kategorii Projektowanie: Maria Czarnecka(Wydział Wzornictwa) za pracę „Cut Up”
  • Nagroda główna w kategorii Nauka: Martyna Jaworska(Wydział Architektury Wnętrz) za pracę „Projekt rewitalizacji Fary Gubińskiej”

UpComing 2024

Mamy przyjemność ogłosić, że kolejna edycja UpComing z absolwentkami i absolwentami rocznika 2023/2024 będzie trwać do 11 kwietnia do 22 czerwca 2025 roku. Więcej szczegółów wkrótce.