Wszystkim tym, którym marzą się studia w Akademii Sztuk Pięknych Warszawie przypominamy motto: „w 2024 dostanę się na ASP… w Warszawie”. Po praktyczne informacje związane z rekrutacją, informacje o konsultacjach / spotkaniach / wykładach oraz po odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zapraszamy na platformę Dni Otwarte 2024.

Stacjonarne Dni Otwarte ASP w Warszawie: 20 kwietnia

Stacjonarne Dni Otwarte ASP w Warszawie: 6 kwietnia

Dni Otwarte stacjonarnie: 6 i 20 kwietnia

W tych dwóch terminach postaramy się by przybliżyć Wam klimat studiowania na warszawskiej ASP – program zajęć prowadzonych przez artystów i artystki, badaczy i badaczki, atmosferę panującą w pracowniach dziewięciu wydziałów (Malarstwa, Rzeźby, Sztuki Mediów, Scenografii, Grafiki, Architektury Wnętrz, Wzornictwa, Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki oraz Badań Artystycznych i Studiów Kuratorskich), zlokalizowanych w czterech kampusach (Krakowskie Przedmieście 5, Myśliwiecka 8, Spokojna 15 i Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39) oraz… życie studenckie.

6 i 20 kwietnia będziecie mieli okazję zwiedzić wydziały podczas oprowadzań oraz wziąć udział w spotkaniach informacyjnych i konsultacjach dla kandydatów. Zapraszamy również do punktu informacyjnego przy Krakowskim Przedmieściu 5 w ASP SHOWROOM (przy bramie głównej). 6 i 20 kwietnia w godzinach 11:00-14:00 pracownicy Działu Nauczania odpowiedzą na wasze pytania dotyczące tegorocznej rekrutacji.

Dni Otwarte 2024 online

Na platformie Dni Otwarte 2024 znajdziecie charakterystykę poszczególnych wydziałów i filmy o wydziałach, terminy konsultacji dla kandydatów, praktyczne informacje związane z procesem rekrutacji oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.