Projekt nowoczesnego wnętrza
Paradyż Designers: druga nagroda w kategorii projekt studencki: Szczepan Zalewski, student Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
Poznaliśmy laureatów trzeciej, międzynarodowej edycji konkursu Paradyż Designers, organizowanego przez Ceramikę Paradyż pod patronatem ArchDaily. Drugą nagrodę w kategorii projekt studencki otrzymał Szczepan Zalewski, student Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Gratulacje!

Głównym zadaniem uczestników konkursu Paradyż Designers było zaprojektowanie przestrzeni lub produktu w formie grafiki 3D z zastosowaniem spieków wielkoformatowych TRI-D. Uczestnicy mogli zgłosić swoje projekty do trzech kategorii: głównej, projekt studencki oraz specjalnej, z podziałem na zastosowanie spieków TRI-D: Produkt, Outdoor i Wnętrze.

Paradyż Designers

Do konkursu przesłano niemal tysiąc prac z całego świata; do drugiego etapu zostały wyłonione najlepsze projekty uczestników m.in. z: Polski, Hiszpanii, Włoch, Ukrainy, Malezji, RPA, USA, Egiptu, Indonezji, Nigerii i Turcji.

Jury pod przewodnictwem Jürgena Mayera H., wybrało najlepsze projekty zgłoszone z całego świata, prezentujące nieszablonowane i odważne podejście do projektowania przestrzeni i produktów z wykorzystaniem spieków wielkoformatowych TRI-D.

Paradyż Designers: I nagroda w kategorii projekt studencki

Paradyż Designers: II nagroda w kategorii projekt studencki