25.11.2022

Stypendia Ministra dla studentek i studentów uczelni artystycznych za wybitne osiągnięcia

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał stypendia dla studentek i studentów uczelni artystycznych za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2022/2023. Wśród stypendystów_ek znalazło się aż siedem osób z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie! Gratulacje!

Laureaci i laureatki stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2022/2023

• Yelizaveta Arlouskaya – Wydział Grafiki
  • Zuzanna Ziętek – Wydział Grafiki
  • Paulina Kruszewska – Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki
  • Hubert Dolinkiewicz – Wydział Malarstwa
  • Mateusz Cieplechowicz – Wydział Sztuki Mediów
  • Karolina Zacharska – Wydział Sztuki Mediów
  • Aleksandra Rysak – Wydział Wzornictwa

Uroczystość wręczenia stypendiów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego studentkom i studentom uczelni artystycznych za wybitne osiągnięcia odbyła się 29 listopada 2022 o godzinie 12.00 na Zamku Królewskim w Warszawie.