Grafika z informacjami o wystawie w kolorze żółtym i czarnym. Seledynowe tło.
"ĆWICZENIA/POWTÓRZENIA". Wystawa Kamila Zaleskiego, 12 – 29 marca 2024, Galeria Concrete, Wrocław. Grafika: Kamil Zaleski
Od 12 marca 2024 we wrocławskiej Galerii Concrete będzie prezentowana wystawa, związanego z Wydziałem Grafiki ASP w Warszawie, Kamila Zaleskiego. Wystawę „ĆWICZENIA / POWTÓRZENIA” można oglądać do 29 marca. Wernisaż: 12 marca 2024, g. 14:00. Partnerem wystawy jest Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Kamil Zaleski

Adiunkt w Pracowni Grafiki Koncepcyjnej i Intermedialnej (Pracownia nr 6) na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 2012 roku otrzymał tytuł doktora sztuki za cykl prac pt. „Resuscytacja”, której promotorem był prof. Andrzej Węcławski. Członek Stowarzyszenia Otwarta Pracownia w Lublinie, Intergrafia i Society of California Printmakers w San Francisco.

Uprawia grafikę i malarstwo. Zorganizował 18 wystaw indywidualnych m.in. w Narodowej Galerii Związku Artystów Ukraińskich w Kijowie, Galerii Koszarowa w Katowicach, Galerii Pod Podłogą w Lublinie, CSW Łaźnia w Gdańsku czy klubo-galerii Sfinks w Sopocie. Uczestniczył w ponad 120 wystawach w kraju i za granicą.

Plakat promujący grafikę zawierający pracę artysty i informacje ogólne o wystawie.
"ĆWICZENIA / POWTÓRZENIA". Wystawa Kamila Zaleskiego, 12 – 29 marca 2024, Galeria Concrete, Wrocław. Grafika: Kamil Zaleski

„ĆWICZENIA / POWTÓRZENIA”.
Wystawa Kamila Zaleskiego