30 czerwca 2023 roku w auli Akademii Sztuk Pięknych W Warszawie przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39 odbyło się zakończenie szóstej edycji studiów podyplomowych „Kolor w kreacji wnętrza” na wydziale Architektury Wnętrz. Do 10 lipca trwa rekrutacja na Studia Podyplomowe „Kolor w Kreacji wnętrza” na rok akademicki 2023/2024.

Sześć spośród czterdziestu osób, które ukończyły ostatnią edycję studiów podyplomowych „Kolor w kreacji wnętrza” uzyskało świadectwa ukończenia z oceną bardzo dobrą; pani Agnieszka Kamińska została wyróżniona oceną celującą. Świadectwa i nagrody słuchacze_czki odebrali z rąk dr hab. Joanny Walendzik-Stefańskiej, prof. uczelni – kierowniczki studiów podyplomowych na Wydziale Architektury Wnętrz.

Kolor w Kreacji wnętrza

Celem studiów podyplomowych na Wydziale Architektury Wnętrz jest potrzeba poszerzania wiedzy i umiejętności w obszarze projektowania wnętrz; „wnętrz” rozumianych tradycyjnie, jako przestrzenie wewnątrz-obiektowe oraz jako przestrzenie otwarte – wnętrza urbanistyczne w strukturze miasta i krajobrazie otwartym. Program studiów jest skierowany zarówno do artystów_ek i projektantów_ek, jak i osób pragnących rozpocząć rozwijanie swojej wrażliwości artystycznej w kreacji własnego otoczenia (domu, mieszkania, środowiska).