10 czerwca ponownie ruszy rekrutacja na Studia Podyplomowe „Kolor w Kreacji wnętrza” na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na rok akademicki 2023/2024. Rekrutacja zostanie przeprowadzana wyłącznie drogą mailową i potrwa do 10 lipca. Spotkanie informacyjne odbędzie się 13 czerwca 2023 roku w Auli ASP II p. przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39.

Aktualne formularze rekrutacyjne – podanie i ankieta dla kandydatów i kandydatek oraz szczegółowe informacje dotyczące warunków rekrutacji będą dostępne na naszej stronie w zakładkach: aktualnościrekrutacja 2023/2024.

• Spotkanie informacyjne odbędzie się 13 czerwca 2023 roku w Auli ASP II p. ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, Warszawa
  • Zapytania prosimy kierować drogą mailową na adres: wawstudiapodyplomowe@asp.waw.pl
    oraz telefonicznie: 506 892 710, 604 578 693
  • Rekrutacja zostanie przeprowadzana wyłącznie drogą mailową!
  • Ogłoszenie wyników pierwszej rekrutacji: 12 lipca 2023 r.

„Jeśli chcesz zdobyć i pogłębić wiedzę oraz umiejętności, doświadczyć atmosfery naszej uczelni, znaleźć  się w świecie sztuki i poczuć się prawdziwym artystą zapraszamy w roku akademickim 2023/2024!”

Identyfikacja graficzna. Po lewej stronie przestrzeń wystawowa, na ścianie ozdobionej obrazem przedstawiającym twarz kobiety. Paleta kolorów w obrazie jest głównie szara, nadając scenie minimalistyczny i nowoczesny charakter. Po prawej informacje organizacyjne zawarte w treści newsa.