31 marca 2023 od godziny 18.00 w okolicy Muzeum nad Wisłą odbędzie się, przygotowana przez Międzywydziałową Pracownię Działań Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, eksperymentalna sztafeta performatywna. Prowadzący: prof. Mirosław Bałka, dr hab. Katarzyna Krakowiak-Bałka, mgr Julia Dorobińska. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Osoby studenckie uczestniczące w wydarzeniu

Malwina Bątruk, Jan Dopierała, Weronika Guenther, Jan Jaworski-Brach, Iga Mrówka, Piotr Maciejowski, Wojciech Miks, Iga Niewiadomska, Anna Nowakowska, Klaudia Skuza, Jakub Stępień, Sara Stupiec, Mateusz Szabłowski, Adrianna Szadzińska, Olga Truszkowska, Bartłomiej Wawer, Filip Zubowski

MSN + MPD = H2O. Eksperymentalna sztafeta performatywna

Okolice Muzeum nad Wisłą