Otwarcie wystawy Natalii Lewandowskiej i Zuzi Kuglasz w Galerii Pracowni 6 odbędzie się we wtorek 9 stycznia 2024 o godzinie 15:00.

Wystawa Natalii Lewandowskiej i Zuzi Kuglasz

Wystawa artystek jest przeglądem wybranych prac stworzonych na przestrzeni trzech semestrów nauki w Pracowni Grafiki Koncepcyjnej i Intermedialnej Profesora Andrzeja Węcławskiego i Doktora Kamila Zaleskiego. Realizacja programowych zadań zaowocowała wieloma obszernymi cyklami grafik, które zostaną zaprezentowane w przestrzeni Pracowni 6.

Artystki

Natalia Lewandowska

Studentka IV roku Wydziału Grafiki ASP w Warszawie. Zajmuje się głównie grafiką warsztatową, jednocześnie eksperymentując z kolażem, wycinankami, fotografią i różnorodnymi technikami druku. W wolnym czasie szyje i haftuje. W swoich pracach próbuje definiować problemy codzienności. Szuka najodpowiedniejszego formalnego przeistoczenia swoich uczuć w sztukę.

Zuzanna Kuglasz

Studentka IV roku Wydziału Grafiki ASP w Warszawie. Pracując nad projektami, najczęściej wykorzystuje różnorodne narzędzia: od własnych fotografii, archiwalnych zdjęć przez skany wykonane za pomocą prostego skanera, lub też narzędzia AI. W twórczości autorki pojawiają się zarówno wydruki na płaskich materiałach, jak i instalacje, obiekty. Inspiracje do pracy czerpie z otaczającej przestrzeni miejskiej.

Plakat przedstawiający pochyloną postać kobiety z kwiatem zamiast głowy.
Wystawa Natalii Lewandowskiej i Zuzi Kuglasz, 9-22 stycznia 2024

Wystawa Natalii Lewandowskiej i Zuzi Kuglasz w Galerii Pracowni nr 6