Szkoła Doktorska – ocena postępów doktoranta

W dniu 4 października 2023 roku pięcioro doktorantów zostało poddanych ocenie śródokresowej. Wszyscy doktoranci uzyskali wynik pozytywny.

Ocena semestralna

Ocena roczna

Termin złożenia w Biurze Rady Dyscypliny i Szkoły Doktorskiej sprawozdania wraz z opinią promotora oraz dorobku twórczego i naukowego – 23 czerwca 2023 r.

Ocena śródokresowa

Dokumenty do pobrania dla doktoranta

Dokumenty do pobrania dla promotora

Dokumenty dla Dyrektora SD

Zgłoszenie ewaluacyjne

Zgłoszenie do ewaluacji jest generowane przez Dział Ewaluacji Jakości Działalności Naukowej ASP w Warszawie na podstawie zgłoszonych przez doktoranta osiągnięć po zakończeniu każdego semestru składanych do Biura Rady Dyscypliny i Szkoły Doktorskiej w formie papierowej i elektronicznej (Zgłoszenie osiągnięć doktoranta (max.do 10 osiągnięć w semestrze wybranych przez doktoranta; wzór dotyczy jednostkowego osiągnięcia).

Do Działu Ewaluacji Jakości Działalności Naukowej należy złożyć:

Oświadczenie upoważniające podmiot do wykazania osiągnięć pracownika/doktoranta – wzory Zgłoszenia i Oświadczenia znajdują się w zakładce INFORMACJE DLA DOKTORANTA – wzory dokumentów/druki do pobrania.